Procesor Płatniczy

Co to jest procesor płatniczy?

Procesor płatniczy to platforma dzięki której w bezpieczny sposób wpłacamy i wypłacamy pieniądze z programów partnerskich, a także dokonujemy płatności za usługi reklamowe na różnych platformach na całym świecie.

Mówiąc prościej, procesor płatniczy zapewnia Tobie poufność i bezpieczeństwo przy transakcjach internetowych. Jest on takim dodatkowym buforem bezpieczeństwa pomiędzy Twoim bankiem a firmą z którą współpracujesz zarabiając pieniądze w internecie.

 

Twoje bezpieczeństwo

Procesor płatniczy może zabezpieczyć Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami (kontrahentami). Jeśli zamówisz jakiś towar (usługę) w internecie płacąc przez procesor płatniczy, a okaże się, że zamówiony towar czy usługa nie zostaną Ci dostarczone lub będą nie zgodne z opisem, to masz możliwość odzyskania 100% ceny jaką zapłaciłeś nieuczciwemu sprzedawcy.

 

Rejestracja w procesorze płatniczym

payza

→ Otwórz darmowe konto w PAYZA

 

 

Zobacz video

Jak krok po kroku założyć konto w PAYZA

 

 

Zobacz video

Jak przelać pieniądze z konta bankowego na procesor PAYZA

 

Jeśli założyłeś już konto na procesorze płatniczym PAYZA, zrobiłeś przelew ze swojego konta na ten procesor, to możesz teraz założyć konto w programie partnerskim. Zobacz jak założyć konto w programie partnerskim.