Bitcoin jako środek płatności na całym świecie!

Dla wielu BitCoin kojarzy się jedynie z inwestycją i możliwością wzbogacenia się. Jednak warto podkreślić, że BTC to także a może i przede wszystkim środek płatności. Z każdym dniem na całym świecie zwiększa się liczba usług oraz sprzedawców akceptujących Bitcoin.

Przykładowo w Japonii – BitCoin cieszy się już renomą oficjalnej waluty. Do sprzedawców akceptujących płatności w Bitcoin zalicza się market elektryczny Bic Camera. Aktualnie możliwy jest zakup wszystkiego z oferty w sklepach w Shinjuku i Yurakucho, pod warunkiem, że ich wartość nie przekracza 100 tysięcy jenów.

Kolejnym tytanem akceptującym rewolucyjną kryptowalutę  jest Hotel Expedia, wspierany przez Coinbase – przykładowo możemy opłacić lot samolotem pod warunkiem, że  jesteśmy właścicielami konta w Coinbase i mamy potwierdzony adres email.

Firma Dell, czyli jeden z największych producentów sprzętu komputerowego na świecie, również związał się współpracą z Coinbase, dzięki czemu możemy swoje BitCoiny przeznaczyć na produkty tej marki.

Fani teatru mogą z kolei zapłacić za bilety oraz obiad w BitCoinach w London Theatre Direct.

 

źródło: cryptonews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.